Ana içeriğe atla

akustik asma tavan

Akustik asma tavan ve paneller ses yalıtımını yaparak şık ve estetik görünmüyle dikkat çekmektedir. Asma tavan ve paneller ses, yangın ve neme karşı belirli derecelere kadar dayanıklı ve sağlamdır. Akustik asma tavan; metal tavan iskeleti üzerine monte edilen 12.5 mm ebatlarında akustik alçı ile döşenen ve montaj kısmı kolay olan bir sistemdir.

Akustik Asma Tavanın Faydaları

Şık ve estetik görünümü, ses yalıtma başarısıyla aynı anda sağlar.
 
Ses yankısı olmaması istendiği alanlarda isminden de anlayabileceğimiz gibi akustik bir platform oluşturarak yankı olayını engeller.
 
Akustik asma tavanın kendi içinde çok fazla alternatifi olması, hem seçim bolluğu konusunda hem de özgünlük konusunda tercih edilebilir.
 
Devasa yapılar olsa bile hafifliği ile dikkat çeken akustik alçı levhanın metrekare başına düşen ağırlığı yalnızca 12 kg.

Neden Akustik Asma Tavan? 

Rahatsızlık vermemesi açısından ses yankılanmasını akustik yapısı ile engeller ve konforlu bir yapı sunar.
 
Dizaynı kullanıcının tercihine göre restore edilebilen akustik asma tavan, 
Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

alçıpan bölme duvar poz no bilgileri (bayındırlık bakanlığı)

oz NoTanımıBirimi18.139/A2Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A3Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (12,5 mm çift kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A4Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (Duvar profilleri ile) (12,5 mm tek kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A5Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (Duvar profilleri ile) (12,5 mm çift kat alçıpan levhası ile)m²

Asma tavan poz no bilgileri (bayındırlık bakanlığı)

oz NoTanımıBirimi18.140/A1Alçıpan levhaları ile çift iskeletli askı sistemli asma tavan yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan ile)m²18.140/A2Alçıpan levhaları ile tek iskeletli agraflı asma tavan yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan ile)m²18.140/B1Suya dayanıklı alçıpan ile çift iskeletli askı sistemli asma tavan yapılması (12,5 mm tek alçıpan ile)m²

Boardex malzeme+işçilik fiyatları