5 Mayıs 2014 Pazartesi

alçıpan bölme duvar


alçıpan bölme duvar

Yapı sektörünün aranılan isimlerinden bir tanesi olan ve bu güne kadar verdiği hizmetler ile hep zirvede yer alan kuruluşumuz, iç ve dış dekorasyon başta olmak üzere, yalıtım sistemleri uygulaması, dış cephe mantolama ve daha pek çok işçiliği aynı anda sunan ender firmalardan bir tanesidir. Her zaman alanının uzman olan ustaları ile çalışmayı tercih eden ve her hizmet türü için o alanın denetimli işçilerini görevlendiren firmamız bu sayede kusursuz ve başarılı işlere imza atar. Alçı dekor başta olmak üzere, yer döşeme sistemleri, fayans uygulamaları, iş yerleri ve ofisler için bölme duvar başlıkları altında çok sayıda dekorasyon çeşidinin uygulamalarını gerçekleştirir.
Taşyünü, camyünü yada metal malzemelerden asma tavan seçeneklerini oldukça geniş bir seçenek dahilinde sunan, kartonpiyer uygulamalarını kullanılan malzeme ve modellere göre sayısız çeşitlilikte yapan, metal yada alçıpan duvarlar ile iş yerlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda bölerek istediğinizde geri dönüşüm sağlayan firmamız, ayrıca hem daha ferah hem de dekorasyon amaçlı uyguladığı alçı ara bölmeleri ile kısıtlı alanlarınızı daha ferah kılar. Daha pürüzsüz görünerek, boyayı üzerinde daha estetik taşıyan saten sıva uygulamalarını da tüm ev ve iş yerleri için sağlayan firmamız; A dan Z ye iç ve dış dekorasyon imkanı sunar.
Uzun yıllardır aynı sektörde hizmet veriyor olmanın getirdiği profesyonellik ve deneyim ile oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan, yaptıklarını her zaman yapacaklarının teminatı olarak gören firmamız, müşteri memnuniyetine odaklanan ve kayıtsız şartsız bunu sağlamak için uğraşan bir misyona ve yenilikleri yakından takip ederek, gerçekleştirdiği her hizmete derhal yansıtma vizyonuna sahiptir.

Alçıpan bölme duvar sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.Alçıpan bölme duvarlar,oluşturulan metal konsüksiyon üzerine normal beyaz alçıpan,yangına dayanıklı alçıpan,suya dayanıklı alçıpanların vidalanması ile oluşur.Birleşim ve ek yerlerine vida başlarına derz dolgu işlemleri ile eksiksiz ve düzgün yüzeyler elde edilir.Alçıpan bölme duvarlar yüsek derecede yangına dayanım,ses ve ısı yalıtımı sağlayan mükemmel sistemlerdir.Montajı temiz ve kolaydır.Alçıpan bölme duvarlar üzerine boya,karo,fayans,duvar kağıdı vb. uygulamalar yapılabilmekte  su,atık su,elektirik vb.tesisatlar kolayca gizlenmektedir.

Yangına dayanım,ses ve ısı yalıtımı ve depreme karşı davranış özellikleriyle alçıpan bölme duvarlar her türlü iç mekan uygulamalarında  harika çözümler sunan benzersiz sistemlerdir.

Yorum Gönder

İç Dekorasyon Projeniz İçin Renk Seçenekleri

İç Dekorasyon Projeniz İçin Renk Seçenekleri Banyonuzu yeniden düzenleyecekseniz yapmanız gereken birçok seçenek var. Karar vermeniz ge...