30 Ekim 2014 Perşembe

Asma Tavan Sistemleri / Lamel Asma Tavan

Lamel Asma Tavan
 
Lamel Asma Tavan Sistemleri, taşıyıcılar, derz profilleri, lameller ve U frofilden meydana gelir.Taşıyıcılar genelde galvaniz olarak üretilmektedir. Sistem elamanları alüminyumdan yapılmaktadır. Çiftli yay dübeller ve askı teli vasıtasıyla tavana monte edilirler. Lamel tavanların ortalama ağırlığı 2,5kg/m² dir. Lamellerin korozyona ve UV ışıklarına dayanımı yüksektir. Hijyenik yapısı ile bakteri üretmez, kolayca silinebilir. Her türlü tesisat donanımı gizler ve estetik bir görünüm sunar. Hafif bir malzeme olduğundan depremlerde sağlık açısından risk teşkil etmez. Genellikle büro ve işyerlerinde, sanayi yapılarında, alışveriş merkezlerinde, konferans salonlarında, otellerde, spor salonlarında, akaryakıt istasyonlarında, bankalarda, hastanelerde, terminallerde, koridor ve giriş hollerinde ve çeşitli ıslak hacimlerde sıklıkla tercih edilen bir asma tavan türüdür.
 
Özellikleri :
Renkli ve perforeli seçenekleri ile akustik ve dekoratif amaçlı tercih edildiği gibi paslanmadığı için ıslak hacimlerinde vazgeçilmez asma tavan tipi olmuştur . Derz çıtalı ve derz çıtasız olarak 2 şekilde uygulanabilir.

 


Yorum Gönder

İç Boya Rengi Seçimi

İç Boya Rengi Seçimi İç boya rengi tadı yansıtır, ruh hallerini etkiler ve bir evin özelliklerini ve eksikliklerini sergiler veya küçü...