10 Ağustos 2015 Pazartesi

Asma Tavan Sistemleri

 Asma Tavan Sistemleri
Vektörel Asma Tavan Sarkıt asma tavan tipi olarak vektörel paneller tavanı örtü gibi örtmesine karşılık olarak takılıp sökülmesi ve tavan arasına müdahale gerektiğinde kolaylık sağlamaktadır. Vektörel asma tavan uygulamaları uygulanan Devamı »


Asma Tavan Modelleri Son yıllarda tavan dekoru ile ilgili büyük bir artış ve talep vardır.Genelde salon tavanları büyük ilgi görüyor. Evini döşerken  her tasarıma dikkat edenlerin önemli bölümlerden biri de;asma Devamı »

Poz No     Tanımı 18.140/A1  Alçıpan levhaları ile çift iskeletli askı sistemli asma tavan yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan ile) m² Poz Tarifi İdarece onaylanmış proje ve detaylarına göre;asma tavanDevamı »

Asma Tavan Nedir ? Asma Tavan Nedir? Asma Tavan Nasıl Yapılır? Asma Tavanın en açık anlatımı mevcut tavanın altına bir tavan yapmaya denir.Asma tavan güzel görüntü ve kolay temizliği için tercih edilebilir. Asma tavan kimi zaman Devamı »
Lamel Asma Tavan   Lamel Asma Tavan Sistemleri, taşıyıcılar, derz profilleri, lameller ve U frofilden meydana gelir.Taşıyıcılar genelde galvaniz olarak üretilmektedir. Sistem elamanları alüminyumdan yapılmaktadır. Çiftli yay Devamı »

      Yorum Gönder

      İç Boya Rengi Seçimi

      İç Boya Rengi Seçimi İç boya rengi tadı yansıtır, ruh hallerini etkiler ve bir evin özelliklerini ve eksikliklerini sergiler veya küçü...