Ana içeriğe atla

Bölme Duvar Sistemleri

 Bölme Duvar Sistemleri

 Bölme Duvar Sistemleri

Gazbeton  Nedir? Gazbeton; Gözenekli hafif bir yapı malzemesi dir. Hacim olarak % 70-80 gözeneklerden oluşur. Gözenekler,yuvarlak,küçük,homojen dağlımlıdır. Yoğunluğu düşük masif bir malzeme dir. Isı Devamı »

Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri Alçıpan bölme duvar sistemleri, dünya standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.Alçıpan bölme duvarlar,oluşturulan metal konsüksiyon üzerine fx beyaz alçıpan,fr yangına dayanıklı alçıpan,wr Devamı »

Alçıpan duvar giydirme  Alçıpan duvar giydirme sistemleri ile brüt beton, betonarme,bims,tuğla, taş vb. malzemelerin oluşan duvarlara yapılabilir. Bu duvarların restore edilmesi de, tesisatların gizlenmesin de, uygulanabilir Devamı »
Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

alçıpan bölme duvar poz no bilgileri (bayındırlık bakanlığı)

oz NoTanımıBirimi18.139/A2Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A3Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (12,5 mm çift kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A4Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (Duvar profilleri ile) (12,5 mm tek kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A5Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (Duvar profilleri ile) (12,5 mm çift kat alçıpan levhası ile)m²

Asma tavan poz no bilgileri (bayındırlık bakanlığı)

oz NoTanımıBirimi18.140/A1Alçıpan levhaları ile çift iskeletli askı sistemli asma tavan yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan ile)m²18.140/A2Alçıpan levhaları ile tek iskeletli agraflı asma tavan yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan ile)m²18.140/B1Suya dayanıklı alçıpan ile çift iskeletli askı sistemli asma tavan yapılması (12,5 mm tek alçıpan ile)m²

Boardex malzeme+işçilik fiyatları