Ana içeriğe atla

Hook-on metal asma tavan

Hook-on sistem (Kancalı)
Hook-on system,taşıyıcı sistemin görünmediği,tesisata rahat ve sık erişim gereken geniş mekanlar için,panel in taşıyıcıya takılan kancası sayesinde tesisat müdahale etme açısından çok rahat bir sistemdir.
Çeşitli ebatlardaki plakaların birlikte kullanımını sağlar.Uygulandığı ortamı kolayca dizayn eder ve yaşam alanınıza uyum sağlar.
Temelde gizli taşıyıcılı sistem olan hook-on z şeklinde taşıyıcıya asılarak aşağı doğru sarkan kare kenarlı plakalardan oluşur. Plakanın taşıyıcıdan sarkmayan kenarları daha dayanıklı olabilmesi için içe doğru bükülme yapılmaktadır.

-Bu sistem depreme dayanıklılığını sunar .
-Taşıyıcı sistemin görünmez olması panellerin yakın birleşimi nedeniyle estetik bakımdan düze yakın bir yüzey ve kesintisiz görüntü sunmaktadır.
-Uygulaması oldukça kolaydır.
-Silme Yöntemi ile kolayca temizlenebilir.
 hook-on metal asma tavan


 hook-on metal asma tavan

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

alçıpan bölme duvar poz no bilgileri (bayındırlık bakanlığı)

oz NoTanımıBirimi18.139/A2Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A3Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (12,5 mm çift kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A4Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (Duvar profilleri ile) (12,5 mm tek kat alçıpan levhası ile)m²18.139/A5Alçıpan levhaları ile metal iskeletli giydirme duvar yapılması (Duvar profilleri ile) (12,5 mm çift kat alçıpan levhası ile)m²

Asma tavan poz no bilgileri (bayındırlık bakanlığı)

oz NoTanımıBirimi18.140/A1Alçıpan levhaları ile çift iskeletli askı sistemli asma tavan yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan ile)m²18.140/A2Alçıpan levhaları ile tek iskeletli agraflı asma tavan yapılması (12,5 mm tek kat alçıpan ile)m²18.140/B1Suya dayanıklı alçıpan ile çift iskeletli askı sistemli asma tavan yapılması (12,5 mm tek alçıpan ile)m²

Boardex malzeme+işçilik fiyatları