3 Mart 2018 Cumartesi

Mesh asma tavan (genişletilmiş metal )

Mesh asma tavan (genişletilmiş metal )

MESH METAL ASMA TAVAN SİSTEMLERİ
Mesh, Genişletilmiş, Dokuma ve kaynaklı galvanizli çelik, toz boyalı, döşeme tavan panelleri Dek-mar inşaat tarafından pazarlama ve uygulama yapılmaktadır.
Kurulum zamanı, kirlenme riski nedeniyle, tavan panellerinin montajı yalnızca büyük miktarda toz üreten işlerin tamamlanmasından sonra konulmasında fayda vardır. Tavan plakaları sadece tozsuz ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Malzemenin herhangi bir mekanik etkiye maruz kalmamasını sağlamak, ve stoklama ve paket yerleşim için önem göstermek gerekir. Mesh plakaların dikkatli bir şekilde depolanması gerekli.
Mesh tavan plaka kesim prosedürleri;
Piyasada bulunan tel kesiciler yada yan kesici el aletleri ile kesilebilir.
Bakım
Mesh tavan plakaları istediğiniz zaman temizlenebilir. Mesh tavan plakalarına zarar görmesi durumunda değiştirilebilir. Mesh asma tavan sistemleri içinde değiştirme gereksinimi durumunda, özellikle uzun süreli kullanımlarda, tek tek mesh tavan plakaları değiştiği zaman renk farklılığı oluşabilir. Ilık suda hafif bir deterjan ile karıştırılarak yumuşak bir bezle yıkanır ve kurulanır.
 mesh metal tavan

Hiç yorum yok:

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Dek-Mar İnşaat ve Dekorasyon Firmamız Hizmet sektöründe sizlere Alçıpan, Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Metal Tavan, Me...