1 Nisan 2018 Pazar

Baffle asma tavan

Baffle asma tavan

Baffle tavanı, yükses ses emilimi için uygulama ve tasarım açısından önemli olasılıklardır. Yüksek kalite ses emilimi sağlama yeteneğine sahip bir yıldız gibi parıldayan tavan, güçlendirici oda görünümünün cazibesine sahip metal tavan sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır.
Kolay erişilebilen ve uygulama tasarımında önemli olanaklara sahip olan Baffle tavanı, mükemmel ses kontrol sistemine sahip olmak için mükemmel bir seçenektir. Yüksek emilim sağlayan diğer muadillerine üstünlük sağlayarak akustik pazarda özel bir yer edinmeyi başardı. Baffle kariyeri ve süspansiyon sistemi verimli çalışma için mükemmel bir destek sağlar. Verimlilik, kurumsal ofis, ulaşım bölümleri perakende alanlarına uygulanabilirliğini güçlendirir.
Özellikler ve faydalar
Uygulama ve tasarımda önemli olanaklar
Yüksek ses emilimi
Baffle tavanlara kolay erişilebilirlik
Özellikler:
Yüksek ses seviyelerini kontrol etmek için önemli bir öneme sahip olan Baffle Tavan, gelişmiş özelliklerinin kapsamlı desteği ile fonksiyonel hale getirilmiştir.
Kullanılan malzeme: Galvaniz ve Alüminyum
Kalınlık : 0,50 mm ve 0,60 mm
Kaplamalı Alüminyum ve Toz Boyalı

Hiç yorum yok:

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Dek-Mar İnşaat ve Dekorasyon Firmamız Hizmet sektöründe sizlere Alçıpan, Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Metal Tavan, Me...