28 Mayıs 2018 Pazartesi

Baffle Tavan

Baffle Tavan

Sert yüzeylerden gelen ses yankılanmasını kontrol etmek için ideal olan bu bölmeler ticari ve endüstriyel alanlarda oldukça kullanışlıdır.

 baffle tavan
Farklı boyutlarda ve şekilde yüksek performanslı akustik asma bölmeler çeşitleri. Baffle Tavan, birçok farklı alan ve uygulamalar için faydalıdır. Baffle Tavan, gürültü azaltma sorunlarının en zorunu çözmek için performansı yüksek NRC Ratings ve paranın karşılığını bir araya getirir.
Tavanda bulunan baffler, yankı ve sesin azalması için en etkili yöntemlerden biridir, çünkü bölmenin her iki tarafı odaya maruz kalır. İç ve dış mekan uygulamaları için bir çok çeşit ve kaplama vardır. Bu saptırma tavanları, 60 mikron toz boya ile farklı renk seçenekleri ile Galvanizli Demir ve Alüminyum olarak temin edilebilir. Tüm ses ve saptırma plakaları, tavandan dikey olarak yada yatay olarak asılmak için kullanılan askı sistemi ile donatılmıştır. Bu bölmeler hafiftir ve tavana yük getirmez.
 baffle asma tavan, baffle tavan fiyatları

Hiç yorum yok:

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Dek-Mar İnşaat ve Dekorasyon Firmamız Hizmet sektöründe sizlere Alçıpan, Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Metal Tavan, Me...